Садовий квітковий секатор КТ-V3Р марки Bradas застосовується в садівництві для обрізки квітів, молодих гілок до 10 мм, пасинкування і для занять флористикою..
Леза секатора виготовлені з японської сталі марки ST-5.
Ручки секатора мають поверхню збільшує зчеплення з долонею і приємну на дотик.
Є простий і надійний фіксатор для ручок у вигляді накидного гачка.
Злегка скошений форма інструменту дуже зручна для збору врожаю винограду, овочів і плодів.
Довжина лез: 65 мм;
Довжина секатора: 210 мм;
Вага: 130 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | BRADAS |
| Країна виробник | Польща |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Пряма |
| Довжина леза | 65 мм |
| Максимальний діаметр реза | 10 мм |
| Матеріал рукоятки | Пластмаса |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Вага | 0.13 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴


