
Ніж садовий окулювальний складаний V-SERIES
245 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: KT-RG1204
+380 (98) 441-47-04
офіс, магазин- +380 (95) 939-95-04офіс, магазин
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж садовий окулювальний складаний призначений для щеплень брунькою, зрізання тонких гілок та інших садових робіт.
Корпус ножа металевий. На руків'ї є дерев'яні накладки.
Пряме лезо специфічної форми виготовлено з інструментальної нержавіючої сталі.
Довжина леза: 6,5 см
Довжина в робочому стані: 12 см
Загальна довжина: 20 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BRADAS |
| Тип | Складной |
| Назначение | Повседневный |
| Длина ножа | 120 мм |
| Длина в сложенном состоянии | 7 см |
| Цвет | Коричневый |
| Состояние | Новое |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 65 мм |
Информация для заказа
- Цена: 245 ₴



