
Пила з секатором на телескопічному держаку 3,75 м V-SERIES
1 925 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: KT-V1521-375
+380 (98) 441-47-04
офіс, магазин- +380 (95) 939-95-04офіс, магазин
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Якісний інструмент для обрізки гілок та верхівок високих дерев. Висоторіз садовий складається з пилки, секатора на мотузковій тязі та телескопічного держака. Має вагу 2.5 кг.
Пила висоторізу має довжину леза - 360 мм. Спеціальна форма полотна та зубців (3D) забезпечує чистий різ і полегшує роботу. Виготовлена з японської інструментальної сталі SK5, має захисне покриття від корозії. Лезо знімне.
Секатор гільйотинного типу. Максимальний діаметр різу 20 мм. Мотузка секатора має D-подібну ручку з м'якою накладкою.
Телескопічний держак виготовлено з алюмінію. Довжина держака 155 см -375 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | BRADAS |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Ручная пила |
| Длина полотна | 360 мм |
| Расположение зубьев | Одностороннее |
| Длина телескопической штанги, max | 3750 мм |
| Длина телескопической штанги, min | 1550 мм |
| Общие | |
| Вес | 2.5 кг |
Информация для заказа
- Цена: 1 925 ₴



