Топ продаж

Секатор-ножиці з тонкими загнутими лезами V-SERIES
235 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: KT-V1020
+380 (98) 441-47-04
офіс, магазин- +380 (95) 939-95-04офіс, магазин
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Секатор-ножиці V-Series підходить для зрізання квітів, молодих пагонів кущів, пасинкування овочів, збору винограду та інших плодів, флористики, тощо.
Садові ножиці V-Series мають вузькі леза трохи загнуті по широкій площині, що робить роботу ними більш зручною. Виготовлені ріжучі частини зі сталі SS (нержавіюча легована сталь) і покриті захисним шаром. На одній ріжучій кромці є насічка для кращого різу.
Руків'я секатора мають пластикове покриття. На краю руків’я є фіксатор у вигляді пластикової петлі.
Максимальний діаметр різу секатора - 6 мм.
Садові ножиці V-Series мають вузькі леза трохи загнуті по широкій площині, що робить роботу ними більш зручною. Виготовлені ріжучі частини зі сталі SS (нержавіюча легована сталь) і покриті захисним шаром. На одній ріжучій кромці є насічка для кращого різу.
Руків'я секатора мають пластикове покриття. На краю руків’я є фіксатор у вигляді пластикової петлі.
Максимальний діаметр різу секатора - 6 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | BRADAS |
| Страна производитель | Польша |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Форма лезвия | Прямая |
| Длина лезвия | 50 мм |
| Материал рукоятки | Металл |
| Общая длина | 200 мм |
| Вес | 0.2 кг |
| Дополнительные функции | |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
Информация для заказа
- Цена: 235 ₴


